Portal rejestracji uczestników konferencji
Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Ładowanie Wydarzenia
 • To event minęło.
Rejestracja na wydarzenie:

XV Uniwersytecka Konferencja Medycyny Ratunkowej

Szczegóły

Start:
19 listopada, 08:00
Koniec:
20 listopada, 17:00

Organizator

Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Telefon:
+48 516 482 098
Email:
natalia.stanislawska@fumed.pl
Strona internetowa:
View Organizator Website

Miejsce

Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Adres:
Pomorska 251
Łódź, 92-213
+ Google Map

Wybierz formę udziału

Dane uczestnika

Dane płatności

Od 1 stycznia 2020 r., zgodnie z art. 106b ust. 5 znowelizowanej ustawy o VAT, wystawienie faktury do paragonu na rzecz podmiotu prowadzącego działalność jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy na paragonie zostanie umieszczony NIP nabywcy. W związku z tym, aby otrzymać fakturę na firmę konieczne jest podanie numeru NIP już podczas rejestracji, w innym wypadku wystawienie faktury na firmę nie będzie możliwe.

Wyrażam chęć uczestniczenia w Konferencji oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w powyższym formularzu, przez organizatorów Konferencji dla potrzeb prawidłowej organizacji Konferencji. Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności, w której znajduje się szczegółowa informacja o przetwarzaniu moich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych dotyczących innych wydarzeń organizowanych przez Fundację dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych w tym celu. Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności, w której znajduje się szczegółowa informacja o przetwarzaniu moich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie faktur w formie elektronicznej na podany podczas rejestracji adres mailowy (zgodnie z Ustawą o VAT art. 2 pkt 31 i 32, art. 106m, art. 106n ust. 1 - Dz.U. z 2014 r. poz. 1662)

Informacje dodatkowe

Twoje zamówienie

Towar/Usługa
Ilość
Łącznie
Kwota 0,00 
Suma zamówienia 0,00 
 • Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Proszę użyć numeru rejestracji jako tytułu płatności. Twoja rejestracja zostanie przyjęta po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

  Dane do przelewu
  Odbiorca: Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  Bank: ING Bank Śląski S.A.
  Numer konta: 55 1050 1461 1000 0023 5850 4757
  Proszę użyć numeru rejestracji jako tytułu płatności.